Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen drivereket kellene...

Milyen drivereket kellene feltennem laptopomra?

Figyelt kérdés
Ez a pontos neve a laptopnak: asus x550/f550lb-xx155d , de sehol nem találok hozzá semmi hasznosat..

2014. szept. 5. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
AIDA programmal nézd meg hogy milyen hardverek vannak a gépben és akkor rá tudsz keresni a driverekre.
2014. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Most X550 vagy F550LB?

Mindegy itt van mind a kettő:


[link]

[link]


Csak Windows 8 -at támogatnak, ha ennél régebbit akarsz, annak driverezése fakultatív.

2014. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
F550LB, rosszul másoltam ki a nagy sietségben. Az a baj, h amint írtad is, ezek win8-ra vannak, viszont az én gépemen win7 van. Próbáltam keresni belőlük win7es drivereket, de nem jártam túl nagy sikerrel..
2014. szept. 5. 12:13
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Az Asus -ok sajnos ilyenek, nem támogatják már 7 -est. Elég nehézkes több órás mutatvány drivert találni hozzá. És az után se biztos hogy jó lesz. Szerintem megszoksz vagy megszöksz alapon rakd fel a 8 -ast.
2014. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!