Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudok e laptopomra (Samsung...

Tudok e laptopomra (Samsung 15,6" NP350E5X-S01HU) Win7 es drivereket rakni?

Figyelt kérdés
Laptop vasarlas előtt állok. Ezt a gépen néztem ki, de a samsung honlapján nem találok ehhez Win7 re való drivereket. Ha nincsenek hozzá akkor nem is veszek ilyet. Ezért lenne döntő fontosságú a segítségetek. Win8 egy nagy átb..szás. Soha nem tenném föl. Gyártók szinte már zsarolás szinten akarják átállítani az embereket erre a Sz..-ra.

#Windows 7 #driver #Samsung 15 #6" NP350E5X-S01HU
2013. ápr. 9. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mi bajod a Win 8-cal?
2013. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek írnám: teljes mértékben egyetértek vele! Nekem Windoes 7 Home Premiumom van és isteni, semmi baj vele. Anyukám nemrég vett laptopot és neki már a Win 8 volt rajta és egyszerűen köpedelem.

Sajnos azt kell mondjam, hogy vedd meg a laptopot Dos rendszerrel olcsóbban és vedd meg hozzá a Win7 et 20 ezerért.

2013. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki leírná, hogy mi a baj a Win 8-cal? Már tényleg érdekel :)
2013. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én leírom:

1. Nincs Start menüje

2. Jóval kevesebb program van alapból benne, mint a Win7-be

3. Kilépéskor nem simán lépsz ki, mint a Win7-en, meg sok máson, hanem pluszba bejön egy oldal, és ott mész rá a kijelentkezés gombra. Rettentően idegesítő.

4. Microsoft Security Essential (ingyenes vírusirtó) nem fut rajta, hanem csak a kistestvére, Windows Definition.

5. Nem rögtön jön be az asztal, hanem ott is, mint a kijelentkezésénél behoz egy oldalt, és ott tudsz átnavigálni az asztalra.

Nem tudom, hogy engedhette meg magának a Windows, hogy egy ilyen sz.art hozzon ki a piacra és az a baj, hogy a sok hozzá nem értő pedig kapkod utána, mert azt hiszi, ha újabb, akkor jobb.

Ennyi kb.

2013. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Samsung honlapján találtam Win7 es drivereket hozzá. Hurrá! Alapkérdésem igy tárgytalan lett!. Köszi a segítő szándékotokat, midenkit hasznosnak értékelek :). Valószínűleg nagy vitát lehetne nyitni és gondolom van aki meg is teszi pro és kontra kerekedhetne a 7 és a 8 között. Nekem saját tapasztalatom és rengeteg helyről sőt számtek boltos gyerektől is hallottam hogy a Win 8 egy forradalmi törekvés kezdetleges formája. Befektettek nagyon nagyon sok pénzt hogy egy táblagépes (hiszen ezeké a jövő) designt alkossanak notebookra. Igen-megérkezett a Win8. Az emberek viszont nem elvárásnak megfelelően fogadták. Valóban forradalmi sajnos és ez a kezelhetőség miatt szerintem inkább hátrány mint előny. Mivel a fogadtatás nem volt fényes ezért hardvergyártókkal összeszövetkeztek Pl: HP-val és most ez a nyomulós WIN 8 propaganda megy mindenütt. A Win7 egy kiforrott rendszer, Win 8 meg egy gyerekcipős újítás ami messze nem stabil. Gyorsasága is megkérdőjelezhető. Nekem személyes véleményem nem is olyan szép. Ikonjai sem tetszenek, buta 2 dimenziós (olcsótelefonos) hatást keltenek. Ha nagyon nyomják, valószínűleg egyszer ez is jó lehet de addig messze a trón a WIN7. U.I: Azért hogy felrakjam a Win 8-at és Win 7 témával használjam értelme nincs.
2013. ápr. 9. 11:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdv, Gyári cd-n voltak W7 es driverek. Köszi. MInden múkik, jó ez a laptop.:-)
2013. máj. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!