Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lubuntu 10. 04-en skype...

Lubuntu 10. 04-en skype pidgin integráció?

Figyelt kérdés
van egy kis problémám nem akar elindulni a skype, ezért letöltöttem pidgin-be, de nem találom sehol sem, hogy hova írjam a jelszavam, mert nem dobja ki, csak a felhasználónevet SOS

2014. szept. 6. 16:12
 1/4 Z0lcsi ***** válasza:

Lehet azért nem indul el a skype, mert már elég régi oprendszered van, és arra már nem készült újabb verzió.

Lubuntu 14:04 a legújabb, biztos, hogy menni fog rajta a skype, nekem Kubuntu 14:04-en tökéletesen működik.

.

Nem tudok róla, hogy a pidginbe lenne skype integráció, esetleg plugin, de nem hiszem.

.

Én ha lxde felülettel kéne használjak egy gépet kevés memóriaigény végett, akkor az LXLE-t - lubuntu alapú disztró - próbálnám ki először, mert valamivel szebb.

2014. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
A helpjét elolvastad? Egyébként külön plugin kell hozzá, annak nézz utána.
2014. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Segítenétek, hogy pontosan hogy kell, mert a legújabb síma skype nem akar elindulni, régebbi meg nem kapcsolódik a szerverhez, pidginbe meg nem akarja kidobni a jelszó helyét
2014. szept. 13. 14:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok valami másik programot amivel tudom használni a skype fiókomat
2014. szept. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!