Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja telepítettnek az...

Miért írja telepítettnek az Autodesk Inventor-t?

Figyelt kérdés
Az van,hogy nemrég összeomlott a gépem,és mielőtt összeomlott,rajta volt az Autodesk Inventor Professional és most mikor újra rá akartam telepíteni,az installer azt írja ki,hogy már telepítve van,pedig nincs.Ha a download lehetőséget választom,akkor valamiért a kapcsolat úgy a letöltés egynegyedénél azt írja,hogy nincs net,pedig van.Ha a browser downloadra megyek,akkor le is tölti,de azt írja,hogy ez az installer több fájlból áll,és azok nincsenek meg,és így nem megy.Tehát sehogy nem akarja rátenni.Teljesen legálisan a hivatalos oldalról a tanulói verziót töltöm le.A gépemet,meg reinstallálni nem szeretném,mert már több programot is rá töltöttem.Ám kitöröltem minden az Inventor-ral kapcsolatos fájl-t a gépről,de akkor is azt írja,hogy telepítve van.Ja,és legutóbb amikor ezt installáltam(már a rendszer felújítása után)nem akart csatlakozni a nethez,és így visszavontam az installációt.Lehet,hogy ennek van köze,az egészhez.Mit ajánlotok?Mit csináljak?Ha már csak nagyon vészesen,kockázatosan oldható meg,akkor inkább hagyjátok,mert nem az életem múlik rajta!:)A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 6. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Autodeskről letöltős résszel nekem is volt egy kis probléma, a browser download, ahogy te is írod, nem igazán működik, úgy viszont jó, ha az első módszerrel csinálod, nekem is volt egy pár kísérlet, mire megszakadás nélkül lejött rendesen.


Egyébként csinálhatsz még rendszervisszaállítást, vagy pedig valami registry cleanerrel kivakarod a maradék szirszarjait is a registryből, hogy nyoma se maradjon, hátha akkor egy clean install megoldja.

2014. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!