Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autodesk Inventor professional...

Autodesk Inventor professional 2013 elemtár? Hogyan generáljak szabványos alkatrészeket?

Figyelt kérdés
A fent nevezett programról az a kérdésem, hogyan lehet GENERÁLNI szabványos alkatrészeket. Megnyitottam az összeállításban a "Place from Content Center" ablakot, ami nekem teljesen üres, a "Category View" részen mindössze a keresés és az előzmények találhatóak, természetesen ezek üresek, nem található elem. Olvastam, hogy méretek megadásával generálni kéne, csakhogy nem tudom hol kell ezeket megadni, egyáltalán hogyan lehet generálni, teszem azt egy 5×30-as hatlapfejű tövigmenetes csavart. A hozzáértők válaszát, segítségét köszönöm szépen.

2014. júl. 17. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott kellene latnod a szabvanyos elemeket kategoriakra bontva, a pontos meretet megadni csak azutan tudod, hogy kivalasztottad a keresett tipust (esetedben pl a csavarok kozott, a hatlapfejueken belul, egy talan ISO 4017 szabvanyszamut). Mivel neked tok ures az egesz, valoszinuleg nem valasztottad ki telepitesnel, hogy felrakja az elemtarat is. Nem tudom, hogy ezt kulon lehet-e telepiteni, de ha ujrahuzod az egeszet, es figyelsz, hogy a Content Center is be legyen pipalva, valoszinuleg megoldja.
2014. júl. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, valóban nem volt kipipálva telepítéskor. Ahogy javasoltad, újra beraktam a telepítőt, szerencsémre nem kellett újra telepíteni, felismerte a már telepített szoftvereket, és csak hozzá telepítettem ezt, tökéletesen működik.

Köszönöm ismét.

2014. júl. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!