Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a Windows...

Újratelepítettem a Windows (7) -t, és most nem tudok játszani, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ezt írja amikor be lépnék a passziánszba(persze nem ezzel akarok játszani,de ebből talán rá lehet jönni a hibára): A hardveres gyorsítás le van tiltva,vagy azt a videokártya illesztőprogramja nem támogatja. Ez a játék lassú működését eredményezheti. Győződjön meg arról,hogy telepítette a legfrissebb videokártya-illesztőprogramit,és hogy a hardveres gyorsítás be va kapcsolva. Gondolom nem túl bonyolult a helyzet megoldása,csak sajnos nem értek hozzá:/ Ha valaki adna pontos leírást,hogy mit csináljak nagyon megköszönném,mert már szívesen kockulnék :D

2014. szept. 7. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A vga drivert töltsd le. A gyártó honlapján downloads\support menü alatt.
2014. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vga driver de én felraknám a chipset drivert is
2014. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fizetős program nekem nem jó...Vagy ha ez nem fizetős akkor rossz helyen keresem, de eddig csak ilyen DriverToolkit,meg ilyen programokat találtam,amik tök hasznosnak tűnnek,de nem tudok fizetni értük...Ezt a VGA drivert meg konkrétan nem találtam meg...
2014. szept. 7. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen géped van ? alaplap típusa vga típusa ha laptop akkor laptop tipusa


ja és a win7 32 bites vagy 64 ?


Ezekkel a driver akármikkel meg NEEE foglalkozz

2014. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!