Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP rendszerű gépemen,...

Windows XP rendszerű gépemen, hol találom meg a hangfelvevő programot, amely már alapból is be van építve az XP rendszerbe, és mi ennek a hangfelvevőnek a neve?

Figyelt kérdés
Windows XP Professional SP3 operációs rendszer van a gépemen. Ezen az úton próbáltam megkeresni a gépemen a hangfelvevő programot: Start menü - Minden program - Kellékek... És mégsem találom a gépemen... Vajon hová kerülhetett...

#Windows #építés #rendszer #alap #hangfelvevő #XP #rendszerbe #hangfelvevőnek
2014. szept. 8. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

START menü-mindenprogram-multimedia-hangrögzitö


Vagy futtatás ba beirod sndrec32.exe

2014. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

itt megmutatja:


[link]


ha így nem találja meg, próbáld úgy keresni, hogy Hangrögzítő.

2014. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam minden ajánlatot, de nem találja a rendszer.

Beírtam a futtatásba, hogy sndrec32.exe, és ezt a hibaüzenetet adta: A Windows nem találja a sndrec32.exe fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta - e be a nevét, majd próbálkozzon újra.

2014. szept. 9. 17:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet vajon a további teendő, hogy megtaláljam a hangrögzítő programot?
2014. szept. 9. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:

A

%windir%\system32

mappában kellene lennie (ha 32 bites rendszer) ennek az "sndrec32.exe" fájlnak. Ha ott nincs, akkor valami/valaki letörölte, vagy nem is kerűlt fel a rendszerrel. A telepítőlemezen meg lehet találni, de be lessz tömörítve (cab archívum) a fájlnév "sndrec32.ex_".

2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam meg az "sndrec32.exe" fájlt, de hogyan lehet a telepítőlemezről visszatelepíteni a gépre?
2014. szept. 13. 18:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban melyek azok a lépések, amelyekkel vissza lehet telepíteni a telepítőlemezről az "sndrec.exe" fájlt?
2014. szept. 13. 18:51
 8/8 anonim válasza:
c meghajtó windows mappa media ott válasz ki valamelyik fáljt, jobb gomb és ott a record-ra kattints ott fent a file és new, felveszed és mented!
2015. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!