Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kubuntu 14. 04-en (64bit)...

Z0lcsi kérdése:

Kubuntu 14. 04-en (64bit) szeretnék játszani az AION-nal, segítene valaki?

Figyelt kérdés

A WineHq oldalán talált leírás alapján nem indul el wine-nal, PlayOnLinux-os leírást meg nem akarom követni, mert fel van telepítve a játék már rég, nem szeretném újra.

Korábban működött már Tera, Lineage2 is, AION-nal bejön a launcher ablak, és le is fagy.



2014. szept. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nagy játéknak nem tűnik, futattam már nagyobb játékot simán Wine-on (GTA:SA, Sims 2, Sims 3, Crysis 2, stb...), de ha Wine-on nem megy akkor meg kell próbálni PlayOnLinuxon, ha ott se (amit már kicsit kétlek) akkor esetleg felhúzni egy virtuális gépet (VirtualBox) és ott felrakni
2014. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dual bootos megoldás van, tehát van még egy w7 amin tudok játszani, de pont az lenne a cél, hogy arra ne legyen szükség semmilyen formában - virtuálisan se.

Most azzal nem megyek sokra, hogy neked sok játék megy wine-on, nenm újdonság, nekem is sok megy, ez nem. mint írtam a playonlinux-os verziót azért nem szeretném kipróbálni, mert az első lépésben telepíteni akarja a játékot, amit én nem szeretnék megcsinálni, mert megközelítőleg örökkévalóság a művelet végrehajtása a sok letöltés miatt - meg nekem telepítve van a játék.

2014. szept. 17. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez van. Úgy kell megoldani ahogy birod
2014. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ismét végtelenül hasznos hozzászólás volt, köszönöm -.-
2014. szept. 18. 06:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit... ha nem fogadod el úgy ahogy lehet akkor szenvedni fogsz
2014. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!