Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom az Amplitube...

Lonkobar kérdése:

Miért nem tudom az Amplitube 3 progit vst plug-inként használni Nuendo 5-ben?

Figyelt kérdés
Vadi új vinyót tettem a gépembe, a már bevált Win XP Foreverrel, de a két progi nem látja egymást. Eddig rendszeresen használtam őket, csak feltelepítettem mindkettőt, Nuendoban nyitottam egy sima Audio tracket és az "Inserts"-ben már ott is volt az Amplitube, most meg csak a saját effektjeit jeleníti meg.

#gitár #plugin #interface #VST #interfész #amplitube 3 #nuendo 5
2014. szept. 9. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 3 lehetőség van, amiből 2 ugyanaz: vagy rossz helyre installáltad az Amplitube-ot, például c:\program files\steinberg\vstplugins, és a Nuendo pedig a c:\program files\vstplugins-ban keresi, vagy fordítva, esetleg 64 bites plugint installáltál, és 32 bites a Nuendod. A Plug-in information részben tudod megnézni a vst foldereket.
2014. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, jó tippet adtál, rossz helyre telepítettem. Nekem a steinberg mappa vált be, így azonnal működött.

Köszi még egyszer, Király vagy ;)

2014. szept. 9. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, csak kezdjük el a zöld kezeket nyomkodni, különben sosem leszek újra 90% :)
2014. szept. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Mit számít az, hogy valaki hány százalék? Semmi jelentősége. :)
2014. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
42%
Azért van, én amikor kérdezek valamit a gyk-n jobban megfogadom egy olyan ember tanácsát aki pl. 87%-on van mint egy olyannak aki 26%-on
2014. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak azt nem veszed figyelembe, hogy aki csak nemrég kezdett el válaszolgatni, és lehet, hogy tök érdektelen témákban adott olyan válaszokat, melyek nem is voltak igazán szakszerűek, csak ezt a kérdező se tudta, az simán kaphat magas százalékot, más meg esetleg már évek óta rendszeresen segít hozzáértő válaszokkal, csak a kedves kérdezők nem szokták értékelni, mert vagy elfelejtik, vagy tesznek rá... így szépen mehet le a minősítése, bár jóval hozzáértőbb és elkötelezettebb abban, hogy segítsen.

Szerénytelenség nélkül mondhatom, hogy nálam többet valószínűleg egy ember se próbált segíteni az elmúlt évben itt gitár témában, ráadásul ritka az, hogy nem helytálló dolgot mondok, mégis éppen csak 70% fölött van az értékelésem.

Ez amúgy egy kicsit se érdekel.

Az egész értékelés nem sokat ér, hiszen nem tudni, az illetőnek hány válaszból van ennyi értékelése, ráadásul azt se, kicsoda-micsoda, mennyire van otthon a témában.


De hát te tudod, ha egy ilyen bénán számolt százalék neked ilyen fontos...

2014. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt amúgy inkább valami fórumban kellene dumálnunk, nem egy Nuendós kérdésnél, de ha már így alakult, akkor itt...

Lássuk be, hogy a világon nincs önzetlen segítség. Ha valaki egyénileg nem talál valami örömet vagy izgalmat abban, hogy segít (például az, hogy jobb embernek érzi magát általa), nem csinálja, hacsak rá nem kényszerítik. Én is itt vagyok már pár éve, és nem akarlak pszichoanalízis alá vetni, de gyanítom, hogy neked az ad kielégülést, hogy bizonyos témákban jobbnak, többnek érezheted magad másoknál, mellesleg joggal. Valószínűleg ez neked elég, nekem viszont nem feltétlenül, nekem úgy látszik, szükségem van vadidegen emberek hálájára, százalékok formájában, és szívem joga az, hogy kitűzzek magam elé egy 90%-os álomhatárt. De mondd nyugodtan, ha bármivel nem értesz egyet ezekből!

2014. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Aktív Gitár!


Jól leírtad a dolgokat de azért mégiscsak jelenet valamit az értékelés mert ha valaki ilyen 20% alatt van vagy akörül akkor azért lehet sejteni hogy trollkodik, legalábbis az én tapasztalataim szerint. Egyébként tényleg vannak akiknek az a szórakozásuk, hogy a negativ értékelésre nyomnak ha valaki őszinte. Az évek alatt más kategóriákba is láttam már itt olyat, hogy valaki nagyon értett az adott dologhoz (pl. ha valaki ismeri itt sandorzsoltot) mégsem volt magas a %-a.

2014. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnézést az offtopikért, főleg a kérdezőtől, de úgy látom, végül is a kérdést sikeresen megválaszoltad, tehát sokat nem rongálunk. :)


Mindkettőtök véleményében van igazság.

Természetesen az extrém alacsony értékelés (amit mondjuk még alig láttam, de biztos akad) figyelmeztető jel.


Hogy az önzetlenséget ilyen módon gyakorlatilag teljesen elképzelhetetlennek véled, ez már filozófikus és/vagy definíciós jellegű vita, mivel nyilván bármivel kapcsolatban fel lehet hozni, hogy aki csinálja, azért csinálja, mert neki valamiért az jó, tehát már nem önzetlen... :) De ebbe már nem kéne belemenni mélyebben itt és nem is emiatt kritizáltam az értékelést.

Az Amazon user review-k ugyanígy félrevezetők, mivel nem súlyozottak, pedig ők egy igazán profi cég, akik régóta vannak csúcson a témában.

Mondjuk nem könnyű egy viszonylag objektív értékelési rendszert megcsinálni, főleg olyan helyen, ahol az értékeltek és értékelők anonim módon vannak jelen.

Amúgy meg mindenkinek természetesen szíve joga elvárni az értékelést és annak a fontosságát saját értékrendje szerint megítélni, csak fel akartam hívni a figyelmet arra, hogy ez távol van az objektív és arányos pontszámtól.

2014. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!