Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza lehet valahogy állítani...

Vissza lehet valahogy állítani ezeket a tömörített fájlokat?

Figyelt kérdés

Ma egy képeket és videókat tartalmazó .rar fájlból ki akartam törölni egy kb 300 megás videót, de valahol a felénél véletlen leállítottam. A videó eltűnt, viszont 2-3 kivételével az összes benne lévő fájl megnyithatatlan lett :( Pár fájl jelszóval védett, s gondolom törlésnél ez miatt nem csak kivette az archívumból, hanem szétbontotta, eltávolította a kijelöltet, majd újraépítette volna. Csak én valahol a szétbontásnál leállítottam.


Eléggé fontos régi képek, amik sokat jelentenek nekem, ezért is tároltam jelszavas rar-ban (hülye ötlet volt).


A WinRAR "javítása" nem segít. Az eset kb egy órája történt, azóta a partíción nem végeztem adatmozgást, még a RAR-t sem zártam be. Valahol a háttérben csak megvannak még azok a szétbarmolt fájlok, amikkel dolgozott. Tudtok valami megoldást a megmentésükre? :S



2014. szept. 10. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!