Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer Aspire E1-510 laptopot...

Hemstunt kérdése:

Acer Aspire E1-510 laptopot hogyan lehet nagyobb teljesítményre állítani?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy 1 hónapja vettem a kérdésben említett laptopot, windows 8.1 van rajta. Lehet én vagyok a vak, de nem találom azt a segédprogramot (se a laptopon, se az acer.hu-n), ahol lehetne állítgatni mekkora teljesítményen üzemeljen a gép (gondolok itt különböző "profilokra", ahol processzor sebességet stb. lehet állítgatni), mert így "alap" állapotban egy Plants vs. Zombies is akadozik. Keresgéltem, valami Acer Empowering Technology Frameworkot ajánlanak mindenhol, viszont nem találtam Windows 8.1-hez kompatibilis verziót. Kérdésem: Hol lehet kompatibiliset találni vagy milyen más program van laptopom teljesítményének növelésére?

2014. szept. 10. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A proci nem tamogatja a Turbo Boostot, ha arra gondoltal. Ez egy belepo szintu proci, takarekossagra kielezve nem teljesitmenyre. Ez a gep internetezni es office feladatokra valo(bar valoszinuleg arra sem a legjobb). Jatekokra es komolyabb feladatokra jobb gepet kell venni.
2014. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a Turbo Boost-ra gondoltam, hanem az ePower Management-re, viszont azt csak akkor lehet teljes verziójában használni, ha telepítem hozzá az Acer Empowering Technology Frameworkot, de ebből nincs 8.1-hez kompatibilis verzió (legalábbis nem találtam), így a kiegészítő nélkül egyelőre annyira jó az ePower, hogy megnézhetem hány %-on áll az aksi...(de lehet van rajta valami rejtett fül, amit eddig nem találtam, ha valaki tud róla, megköszönöm segítségét...)
2014. szept. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!