Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az h a VLC lejátszó...

Hogy lehet az h a VLC lejátszóban nem tudom állítani a hangeszközt?

Figyelt kérdés
azaz arra gondolok h elindul a film és nem jól szól az 5.1-en, és még a 2.1-en lehetett sem volt jó, de ott lehetett állítani, h rákattintottál jobb klikkel a képernyőre hang/hangeszköz és ott volt 1-2 lehetőség, többek között mono/sztereo, és most valamiért nincs ott

2014. szept. 10. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

VLC?


A vlc-ben felül keresd az ilyeneket illetve op rendszertől is függ (Ha még függ)

De kötve hiszem.


Ajánlom hogy fent van egy sáv. Onnan keresd ki.

Amennyiben olyan neked nincs akkor a sajátgépedet kell valahogy belehúznod a vlc-be.

A fekete vagy valamilyen vlc-s háterrébe.

Ez a könnyebb megoldás vagy jobb klikkelsz a vlc-közepére és ott kikesered azt a gombot ami a panelokat előidézi.


Illetve ha olyan billenytűzeted van és van rajta "Num pad" Akkor egyszerü lesz a dolgod egyszerűen csak nyomd meg a num + -ot és felgyorsítja a videó sebességét num - -al meg lassítja.

Ha CTRL-t és mellé még a num + -ot nyomod a stereót tudod feltáztatni.


Nem tudom mit használsz fülest vagy hangszórót ha fülest akkor a fülesednél van a probléma. Ha hangszórót akkor minden bizonnyal a videónál az a rész ott így van elkészítve.


Mint írtam esetleg rossz a fülesed akkor a hangerő szabályzást kell végre hajtanod.


[+] Nézd meg a vezérlőpult (op rendszerednél) nyomtatók és más hardvereknél a hangszórókat ez a neve hangszórók ha kész ott kell állítgatnod.


Vagy az asztalon nyomsz egy ctrl shift Ins és kész.


Remélem tudtam segíteni!


Kérdésed van ez kapcsán írj üzenetet.

2014. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért a windows hangbeállításokban nézd meg, hogy mi van beállítva, mert ha asztali sztereó hangszóró, vagy esetleg füles, akkor nem fogja tudni használni a z 5.1-et.
2014. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!