Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1-be ki lehet...

Windows 8.1-be ki lehet kapcsolni valahol, a belépéskori jelszókérést?

Figyelt kérdés

Szisztok!!


Mert ugye a outlook-os emailcímemmel és jelszavammal lépek be, de én nem szeretném, ha jelszót kérne belépéskor.

Mert eddig nem kért, de mikor csatoltam az outlook fiókhoz azóta kér ugye.

Na ezt szeretném kiküszöbölni.


Köszi!!



2014. szept. 11. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha leválasztod az Outlook (Microsoft) fiókodról.


De itt le van írva, hogyan lehet elvileg megkerülni (nem próbáltam ki):

[link]


Ha nem megy az angol:


1) Nyomd meg a Windows gombot, hogy előjöjjön a Kezdőképernyő. Írd be, hogy "netplwiz" (idézőjelek nélkül) aztán Enter.


2) A Felhasználók fülön válaszd ki a fiókodat. Vedd ki a pipát a jelölőmezős szöveg (meg kell adnia a felhasználónevét és a jelszavát a belépéshez, valami ilyesmi) elől.


3) Ha leokézod, akkor elvileg felugrik az a másik ablak, ahol meg kell adni a felhasználóneved és a jelszavad kétszer. Itt azt írja, hogy ha Microsoft fiókot használsz, akkor a felhasználónévhez az e-mailcímedet írd (outlook).


4) Indítsd újra a számítógépet.

2014. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet kapcsolni.
2014. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!