Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem a KRESZ gyakorlóp...

Telepítettem a KRESZ gyakorlóprogramot és vírust jelez a gép. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kép: [link] Ezt írja ki,de nem akarom letörölni a programot.

2014. szept. 11. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a torrentes kreszprogira jelez.

Lehet, hogy csak a crack miatt.

Tedd a programot a kivételek közé, white listára.

2014. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne legyen internet csatlakozásod, úgy telepítsed.
2014. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felraktam,de csak úgy indítja el ha kikapcsolom a vírusírtót.És kiírja a linkben szereplő fenyegetéseket.Lehet gond abból ha nem törlöm le?
2014. szept. 11. 12:36
 4/7 Tengor ***** válasza:

#3, ha nem fontosak a privát adataid, akkor rád nézve nem lehet olyan sok gond.

Persze még SPAM szerver v. bitcoin minerr lehet a gépedből, de ugye ez téged annyira nem zavar, max a neted / gép lesz lassabb.

2014. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Vagy a géped biztonsága vagy a sikeres vizsga. A döntés a tiéd. Egyébként nem hiszem, hogy gáz lenne vele. Uncsimnak is beriasztott, semmi baja nincs a gépének. Azóta sikeresen levizsgázott és le is törölte a programot.


Nem is értem miért is nem teszik ezt a progit ingyenessé. Legalább sok beképzelt alak belátná így, hogy mekkora nagy s*gg a KRESZ -hez.

2014. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Ha van vírusírtód, akkor kapcsold ki, mert a Gyakorloprogram.exe -t vírusnak fogja tekinteni, de nem kell megijedni, mert nem az. Ui.: Ha nem engedi telepíteni, akkor klikk a kihagyás gombra.

2. Futtatod a Kresz-Egyeni-GyakorloProgram-Setup.exe -t.

3. Ha feltelepítette, akkor a Gyakorloprogram.exe -t másold a telepítés mappájába, és írd fellül a létező fájlt (ha van).

4. Használat előtt ajánlott elolvasni a Telepítési útmutatót.

2014. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 11. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!