Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyan programot...

>_< kérdése:

Ajánlanátok olyan programot amivel egy képet X fokban el tudnék fordítani? Körbe forgó gif kép létrehozásához kellene.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan programot keresek ami egy megadott képet X fokkal elforgatva képes sokszorosítani. Gif kép létrehozásához szeretném használni, ahol egy kép forog körbe-körbe.


Nagy előny ha a teljes 360°-os fordulatot mondjuk 2 kattintással megcsinálja és renderel 30-50 képet, ahelyett hogy egysesével forgatnám el őket.



2014. szept. 11. 18:17
 1/2 tabaki ***** válasza:

A Blender képes rá, csak az a baj, hogy érteni kell hozzá, meg aztán nem is igazán erre találták ki, egyáltalán nem nyilvánvaló, hogyan lehet megoldani. Megpróbálhatjuk, hogy fölteszed valahova a képet, megmondod, hány fázisban forogjon körbe, és ha tudom, megcsinálom.


[link]

[link]


A Blender nem ment GIFben, ezért PNG-fázisképek várhatók. Én a magaméit Gimppel fűztem össze.

2014. szept. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SimkoL ***** válasza:
100%

Ezek Aurora3D-vel készültek:

[link]

[link]

Videó-ba, Flash-be és Gif-be tud exportálni, bármilyen irányú forgatásra képes.

2014. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!