Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC-n lehet Assassins Creed 4...

Papics kérdése:

PC-n lehet Assassins Creed 4 Black Flag-gel multiplayer módban játszani?

Figyelt kérdés
Mielődt még kérdeznétek, nem eredeti a játék. de elméletileg működnie kéne a multi player módnak. elindítom az AC Mp (assassins creed multiplayer)-t és miután elindította, kiírja a bal felső sarokba hogy "You are in Limited mode." Miután rányomtam a [Go online] fülre, akkor kiírt egy szöveget: "The Ubisoft servers are not available. Please try again later. Limited mode is now active. You will not be able to use any features that requires you to be connected to Ubisoft services" Azt is olvastam valahol, hogy a Play Station network-re kell regisztrálnom, de nekem nem Play Stationom van, hanem Pc-m.

2014. szept. 14. 11:27
 1/5 Antal15 válasza:
Vedd meg eredetibe és azonnal működni fog.
2014. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nem kéne működnie mivel nem eredeti, és crakelted ezzel kilőtted az online lehetőségeket hogy a uplay ne vegye észre hogy nem eredeti.És tört verzióval nem is fog működni.Szerintem ha tetszett a játék és a multiplayer is érdekelne vedd meg ma már nem olyan vészesen drága 4000Ft körül meg tudod venni.
2014. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7000 ft. ( :
2014. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem tört és megy a multy :3
2015. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nalátod!
2015. máj. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!