Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hy! Tudtok-e egy olyasmi...

Drift N-S S15 4ever kérdése:

Hy! Tudtok-e egy olyasmi programot, amivel disco fényeket, lézert stb. szóval úgymond egy disco-t tudnék kreálni? Legyen sok beállítás, hogy minél igényesebben meg lehessen csinálni. Előre is ty, bye!

Figyelt kérdés
Pár említést tegyetek az általatok javasolt programról. Vagy tutorial-os Youtube csatornát írjatok, ha tudtok. Minden segítséget szívesen várok.

2014. szept. 15. 22:29
 1/5 tabaki ***** válasza:
Nem, mintha tudnék bármit is, de mégis, miféle szerkó, amely mindezt megvalósítaná? Nincs annak valami saját programja? Szerintem, ha valaki ért hozzá, akkor is legalább valami márkanevet kéne tudnia hozzá.
2014. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap láttam ezt a programot youtubon, amibenlehetett, ilyen disco fényeket kreálni: Cinema 4d Ennek kapcsán tettem fel a kérdést, hogy van-e ill. valaki ismer-e hasonló programot.
2014. szept. 16. 20:48
 3/5 tabaki ***** válasza:

Éppenséggel kiderülhetett volna a kérdésből, hogy nem valódi világításról, hanem csak a látvány számítógépes modellezéséről van szó...

A Cinema4D egy közismert 3d-modellező és animálóprogram. Mivel a YouTube-linket titkolod, a "youtube cinema4d disco light" keresőszavakkal megnéztem néhányat. Amit találtam, azt valószínűleg bármelyik ismertebb 3d-szoftver tudja, ingyenesben pl. a Blendert ajánlom figyelmedbe:

[link]

Természetesen az többi fizetősök többsége is képes rá, mint a Maya, 3D Studio Max, ZBrush, Modo, de vannak még (köztük néhány egyéb ingyenes):

[link]

A világítás általában minden 3D-modellezőnek fontos része, tehát tulajdonképpen mindegyik olyan program alkalmas, amelyikkel mozgóképet tudsz fölvenni.

2014. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
2014. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen megnézem őket. Aki tud még programot vagy van hasznos tanácsa szívesen fogadom.
2014. szept. 18. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!