Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tabletra tudok feltenni gps...

Zolika217336 kérdése:

Tabletra tudok feltenni gps programot ha nem tudja a készülék?

Figyelt kérdés

Mert ugye vannak az alsó kategóriák amibe nincsen alapból , vannak a magasabb kategóriák amibe vannak (csak nem tudom konkrétan vannak benne e a program ..? )

És most már van a két kategória közötti egy úgynevezett wifis gps,.. ami telóról megy a gps és úgy wifiről a tabletra...

Szóval a legolcsóbb legrosszabb tabletra tudok felrakni európai gps térképet ?? Köszönöm..



#program #felrakás #tablet gps router
2014. szept. 16. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Te itt keversz pár dolgot ha jól sejtem.

A gps az egy hardver, ezt szoftveresen nem tudod pótolni. A wifi helymeghatározás engedélyezése akkor müködik ha az adott wifi szerepel az adatbázisban pontos hellyel együtt.

De te ezt nem húzhatod magad után, jó hosszú tápkábel kellene hozzá. De még igy sem jó, még mindig kell egy gps ellátott eszköz ami felcsatlakozik az adott wifi hálózatra igy ki lehet olvasni a wifi hálózat aktuális helyét.


Röviden, ha fontos a helymeghatározás akkor olyan eszközt kell vásárolj amiben van gps.

2014. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

R3d4me:-->Például ilyenre gondoltam utólagosan szoftveresíteni ..!! ( a gps-t meg ismerem )

[link]

2014. szept. 16. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a gps akkor miért kérdezed ezt az egészet?

Ha van rajta gps hardver akkor azt a szoftvert teszed rá amelyiket akarod (meg persze amire van pénzed). Ha mindezt a google playröl telepited ott rögtön le is ellenőrzi hogy minden tekintetben kompatibilis a készüléked az adott szoftverrel.

Mivel a készüléked droidos igy van rajta térképszoftver, google maps a neve.

És akkor még mindig nem értem ezt a wifi gps gondolatmenetet, hogy honnan jön ez a fejedbe mint lehetőség.

2014. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!