Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 64bites XP-re van SP3?

A 64bites XP-re van SP3?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy ha egy 64bites - természetesen angol nyelvű - Windows XP-t telepítek a gépre, le tudom tölteni rá a Service Pack 3-at? Létezik rá egyáltalán? Ha nem, akkor mekkora lesz a hátrányom belőle? Újabb játékok elindulnak rajta? COD6, NFS U.C. és társaira gondolok.
2014. szept. 19. 07:17
 1/9 Tengor ***** válasza:
100%
Mi az ok annak, hogy egy támogatás nélküli, majdnem kísérleti fázisban meghagyott, lopott operációs rendszert akarsz telepíteni?
2014. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább Win7 64 bitet tegyél fel. Kötve hinném, hogy a géped nem bírná el.
2014. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csacsi2 ***** válasza:
Nincs
2014. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

#1 +1


A Windows XP x64 -alá sosem csináltak Service Pack 3 -at.

Sok kompatibilitási és a stabilitási problémád lesz vele. És a driverek beszerzése hozzá is problémás vagy nem lehetséges.

A legelső Windows amiből merek ajánlani 64-bites verziót, az a Windows 7.


Aki ma hosszútávon "Gamer" számítógépet akar fenntartani, annak jó lenne már végre leszakadni erről az XP dologról.

2014. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólóknak mindnek igaza volt részben...


Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a 64 bites XP volt a legstabilabb és a legjobban működő operációs rendszer, nálam legalábbis... ...mindent felismert, nem is emlékszem, hogy valaha is lefagyott volna...


Windows 7-et manapság nagyon díjazzák, én használtam egy darabig, de amióta megjelent a Windows 8.1, azóta az a legjobb, na és küszöbön van már a Windows 9 is:


[link]


:-)

2014. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

"A Windows XP rendszer 64 bites verziójához nem érhető el az SP3 szervizcsomag."

2014. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Döntöttem, Windows 8.1 inkább. Valójában azért akartam XP 64bitet, mert elvileg XP gYorsabb és kevesebb az igénye.
2014. szept. 19. 14:42
 8/9 Tengor ***** válasza:
Ilyen szempontok alapján a Win 3.1-et is feltehetted volna, az még az XP-nél is gyorsabb és kisebb a gépigénye...
2014. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A desingről nem is beszélve. A win 3.1-es sokkal jobb kinézetre, mint a 8.1-es. Igaz, nem annyira színes...
2014. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!