Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene az utorrentben?

Valaki segítene az utorrentben?

Figyelt kérdés

Szóval eddig minden rendben volt,miután letöltötte a fájlt kiírta mindig zölden hogy seedelés,de nem tudom hogy mi történt,mert most szinte az összes fájlhoz kiírja pirosan hogy "Hiba:Állományok hiányoznak a feladatból.Ellenőrizd."

Most mit kéne tennem?



2014. szept. 19. 21:21
 1/8 (én...) válasza:
Lehet, hogy máshonnan töltötted le az utóbbi dolgokat? Ajánkom a tpb-t
2014. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 (én...) válasza:
Ajánlom*
2014. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ncore-t használom.
2014. szept. 19. 22:24
 4/8 (én...) válasza:
Lehet, hogy máshonnan töltötted le az utóbbi dolgokat? Ajánkom a tpb-t
2014. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 (én...) válasza:
Bocs vêletlen volt telóról vok am nem tom akk lehet az a baja
2014. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a hibaüzenet azt jelenti, bármilyen meglepő, hogy fájlok hiányoznak neki. Valószínűleg átnevezted a letöltési könyvtárat, ha ennyire durván sok csinálja. Jobb gomb->force recheck (isten tudja, mi ez magyarul) ha nem találja meg, nézd meg, hogy mi van a letöltött adatokkal, mi az elérési út, stb, és mozgasd vissza oda.
2014. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi az ötletet bevált.Amúgy csak annyit csináltam hogy a Letöltések mappában csináltam egy "Films" című mappát és úgy látszik ez volt a baja,ezért vissza raktam az összes cuccot a Letöltésekhez és aztán rendbe lett minden.
2014. szept. 20. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Most, hogy ez kiderült, van annak módja, hogy a Filmek mappában legyen minden, csak előbb le kell állítani a torrenteket, átrakni a cuccokat,és minden egyes torrentnél az advanced->set download location-ben kitallózni az új helyét. Szintén nem tudom, hogy van magyarul :)
2014. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!