Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűntek el a jelszavaim...

Miért tűntek el a jelszavaim a firefoxon (a szoftver frissítése után)?

Figyelt kérdés

Nemrég frissítettem a firefoxot (szerintem a 32.02.2 frissítésről van szó), meglepve tapasztaltam, hogy eltűntek a korábban már megjegyzett jelszavaim.

A felhasználónevek maradtak, de ezekkel nem vagyok kisegítve. Ha lehet, nem írnám be az összes jelszót még egyszer, hogy újból megjegyezze a rendszer.


Előre is köszi!



2014. szept. 19. 21:42
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Nem lehet hogy mesterjelszót használsz? Mentett jelszavaknál a jelszavak megjelenítését választva mutatja a jelszavakat.

Én nem tapasztaltam ilyet. Valószinüleg sérült a profilod. Frissítés előtt volt mentésed? Nem és törlődtek akkor nem tudsz mit tenni.

Bármi is okozta a helyedben készítenék egy tiszta telepítést (profilmappa törlésével),

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__42..

feltelepítenék mindent újra, jelszavakat stb és készítenék mentést a profilról.

Mozbackup

[link]


megvan a régi key3.db és signons.sqlite fájl akkor másold be a profilkönyvtárba, ezek tárolják a jelszavakat. Legközelebb ments.

2014. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Az az érdekes, hogy nem használtam mesterjelszót. És más gépemen is ugyanez a probléma jelentkezett, miután frissítettem a Mozillát.

De megpróbálom visszaállítani a jelszavakat.

2014. szept. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!