Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blender? Többi lent.

Lady Amanda kérdése:

Blender? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval... Az a lényeg, hogy történeteket írok, (kitalált szereplőkről) és ezeket a karaktereket szeretném megformázni a blender segítségével úgy, ahogyan én elképzeltem őket... Na és most kezdődik a bonyodalom...Úgyebár hogy meg tudjam csinálni a karaktereket, ahhoz kell egy oldalnézeti, egy hátulnézeti, és egy előnézeti rajz a karakterről... Megrajzolni már próbáltam,de nem igazán ment. Gondolkoztam azon, hogy letöltök egyet, és addig formázgatom, ameddig nem lesz olyan, amilyet képzeltem. (tudom, millió munka, de időm az van) Ez sem nagyon jött be... :S A másik problémám az, hogy ugyebár a ruhát is "megálmodtam" és azt is magam szeretném csinálni, de ezt sem tudom lerajzolni... :S A neten kerestem képeket ruhákról, és van olyan, ami hasonlít is, de nem jó, mert nem látszódik valamelyik része stb, illetve kéne a ruhából is előnézeti, hátulnézeti, és oldalnézeti kép is, de nincs. Tipp?

2014. szept. 20. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is nagy Blender rajongó vagyok,és én ezt egyszer úgy oldottam,meg,hogy letöltesz egy képet,vagy rajzolsz egyet,és azt beteszed háttérnek.Vagy vannak olyan oldalak ahol le lehet tölteni konkrét modelleket,ezt tudom még ajánlani.
2014. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okey, köszönöm :)
2014. nov. 2. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!