Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a telefonomn...

Miért van az hogy a telefonomnak a kamerája néha működik, néha pedig csak feketeség van és ha rányomok akármire lefagy?

Figyelt kérdés

Van hogy ki szokott írni valamit angolul, már pontosan nem emlékszem de valami olyasmi volt hogy "Nem sikerült a kamerát telepíteni" és onnantól az újra bekapcsolásig nem is működik a fényképező.

Aki tud segíteni kérem írjon, a segítségeteket előre is köszönöm.:))



2014. szept. 21. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonond típusát meg olvassuk ki a gondolataidból, ugye? Ne ide írd, hanem a keresőbe. Ne a fentibe, hanem a Google keresőbe. Mondjam tovább, hogy használd a keresőt, vagy értetted ennyiből?
2014. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Talan ha megkerdezed a telefonom tipusat te paraszt akkor leirom.:)

Amugy LG Optimus L7 II.

Mellesleg normalisba is lehet valaszolni, vagy kerdezni ha valamit nem tudsz... Es nyilvan azzal kezdtem hogy a keresobe provalkoztam, de mivel ott nem talaltam ezert ide irtam a kerdesem elvegre ezert van ez az oldal.

2014. szept. 21. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor két megolás van rá: beállítások/alkalmazások, kamera alklalmazás adatainak törlése. A második megoldás az újratelepítés.
2014. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom.:-)
2014. szept. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!