Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik gépről hogyan tudnám...

Egyik gépről hogyan tudnám átrakni az M. office programot egy másik gépre?

Figyelt kérdés

Régi gépemen telepítve van (nincs hozzá semmilyen cd), és ezt szeretném átrakni egy másik gépre (ami gyorsabb, ott szeretném majd használni). Magát a Microsoft office teljes könyvtárat átmásoltam, de ez nem elég a program elindulásához.

Nem vagyok szakember, még csak nem is áll hozzám közel a számítástechnika (csak felhasználom ezen programokat), ezért kérlek, segítsetek, hogy ez így működhet-e. Ha igen, akkor mit kell tennem, hogy elinduljon a gépemen?

(jelenleg starter van, de abban nagyon korlátozottak a lehetőségek, nem lehet word-ben szerkeszteni, ezért kellene a teljes office).


2014. szept. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet csinálni némi utánajárással, csak az a kérdés, hogy megéri-e. Utána kell járni, hogy a Windows könyvtárakba mit másol, azokat is átvinni a másik gépbe, a registry bejegyzéseket szintén, stb... én biztosan nem állnék neki.
2014. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhh, ez nem jó hír... :( Netről nem lehetne letölteni olyan programot ami nem starter? Nekem doc fájlokat kell szerkeszteni a munkám során, ezért lenne rá szükségem.
2014. szept. 21. 17:30
 3/3 tabaki ***** válasza:
LibreOffice, OpenOffice, Abiword nem megfelelő?
2014. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!