Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD centerben a váltható...

AMD centerben a váltható grafikus rendszernél hogy lehet beállítani, hogy?

Figyelt kérdés

hogy játékoknál az erősebb videókártyát használja?!

A GTA IV szaggatott közepes grafikán, mert az alapértelmezett videókártya a gyengébb, és azt akarja használni. Valamit csináltam egyszer az AMD centerben, és a GTA IV szaggatás nélkül futott max grafikán. De úra kellett telepítenem a GTA-t és azóta megint közepes grafikán szaggat... De a skyrimnek is mennie kéne szaggatás nélkül kb max grafikán, ha a jobb vidikártyát használná. Tehát hogy tudom elérni, hogy használja a jobb vidikártyát autómatikusan?! Csak semmi ilyet nem találok. Hiába van beállítva ez az Apu és GPU használat, nem használja... De mielőtt újratelepítettem a gta-t 4 napig max grafikán játszottam szaggatás nélkül. Tehát valahogy csak ellehet érni, hogy a jobbat használja az 8750-est.



2014. szept. 22. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mielőtt elindítod a játékot, válts manuálisan az erősebb grafikus kártyára.
2014. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ilyet sehol nem tudok csinálni... tulajdonságokba sem, sehol nincs olyan, hogy pl x fideókártya használata.
2014. szept. 22. 20:12
 3/22 anonim ***** válasza:

Nálam így van megoldva:

[link]

A bal oldali menüben magyarul: Energiaellátás, Váltható grafikus rendszer.

Ha nincs ott ez a bővített menü, a beállításokban (preferences) válaszd a speciális nézetet.

2014. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem! de nekem mindkét vidikártyám amd-s, csak az egyik 7600-as az alapértelmezett, a keményebb pedig 8600-as amin futnia kellene elvileg mindennek. egyébként köszi a tippet, megnézem.
2014. szept. 22. 20:39
 5/22 A kérdező kommentje:
de nekem magyar az egész, és most nem tudom mit állítsak, hozzáteszem próbáltam már mindent állítgatni, de semmi nem változott, elileg az APU és a GPU is fut, mert ilyen nyilak jelzik, hogy mindkettő be van nyomva a nagyobb grafikai élmény javítása érdekében. De.. most nem tudom mit állítsak be és hogyan pontosan, nekem minden magyarul van, de van mindenféle élsimítás, amit próbáltam maxra nyomni, minimumra, mindenhogy.
2014. szept. 22. 20:42
 6/22 A kérdező kommentje:

íme egy kép:

[link]

2014. szept. 22. 20:46
 7/22 A kérdező kommentje:

ez az elsődleges vidikártya AMD Radeon HD 7640G

ez a másodlagos (ami kéne jáékhoz): AMD Radeon HD 8600M Series

2014. szept. 22. 20:58
 8/22 A kérdező kommentje:

de lázod ez is bevan rakva:

[link]

2014. szept. 22. 21:01
 9/22 anonim ***** válasza:
Ránézhetek az egyes menüpontokra távvezérléssel? TeamViewer. Vagy ha szeretnél még 25 képet küldeni, úgy is jó. :D
2014. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
küldök pár képet még :D
2014. szept. 22. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!