Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Váltható grafikus rendszer...

Váltható grafikus rendszer beállítást hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy új laptopom (HP Pavilion 15-e010sh). Kér videódriver is van benne. Az alap Intel(R) HD Graphics és egy Radeon(TM) HD 8670M. A HP honlapjáról mindkettőhöz letöltöttem és feltelepítettem az ottani illesztőprogramokat. Viszont szeretném beállítani, hogy az AMD-t használja...Ezt a "Váltható grafikus rendszer konfigurálása" menüben lehet is állítani, de csak telepített alkalmazásokra és ott is csak azt hogy a nagy teljesítményűt vagy az energiatakarékosat használja. Most meg éppen telepítettem volna a Dishonored játékot majd a telepítő kezdetekor írta, hogy minden megfelel a rendszerkövetelményeknek kivétel az Intel videókártya. Hogy tudnám beállítani, hogy az AMD legyen az alap amit használ/észlel? Előre is köszi a megoldást! :)



2013. okt. 16. 22:03
 1/1 anonim válasza:
Ha megtudod a választ nekem is írd le légyszi, mert ugyan ez a bajom! :D a GTA IV futna a jobb vidikártyával, de a szarabbat használja... egyik nap sikerült valamit csinálnom, és a jobbat használta, és a GTA 4 max grafon futott, újratelepítettem, utána pedig megint szaggatott közepes grafikán...
2014. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!