Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése? Jelenleg...

K2-K2 kérdése:

Windows 7 telepítése? Jelenleg 32 bit-es van fent. és a 64 eset szeretném felrakni de nem tudom hogy kel segítsen valaki :D

Figyelt kérdés
egy hp probook 6555b tipusu laptopra szeretném telepíteni. használtam már a telepítő cdt pcnél simán ment a telepítés probléma nélkül. visszont a laptopomnál nem akkarja be olvasni. szerintem biosba kellene állítani valamit de nem ismerem ezt a biost... valaki tudna segíteni hogyan telepítsem ?

2014. szept. 22. 14:48
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Remélem nem a meglévő Windowsból indítani a telepítést, mert az úgy nem fog menni. Eleve 32-bites rendszeren nem fut a 64-bites telepítőprogram.


Be kell bootolni a telepítő lemezről.

2014. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen bootolni próbálkozom de nem akkarja elindítani tehát be teszem a a telepítőt újra indítom a gépet de nem akkarja cdromról indítani tehát ez nyomj meg egy gombot cdről való indításos rész nem jelenik meg! köszi a választ:D
2014. szept. 22. 15:00
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Rossz a boot -olási sorrend van beállítva a BIOS -ban, vagy nem szakszerűen megírt esetleg sérült a telepítőlemez.

Illetve ami még ritkán de előfordulhat, hogy rossz az optikai meghajtó.

2014. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a bootolási sorrend a cd meghajtóval kezdődik. a sorrend jó :D a optikai meghajtó szintén jó.. a lemez lehet sérült ki próbálok egy másik telepítőt vagy egy másik gépen pcn ezt.
2014. szept. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!