Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 telepítése közbeni...

Windows 8 telepítése közbeni partíciók létrehozásához/törléséhez szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Windows 8 telepítése közben eljutok odáig hogy rákérdez hova szeretném telepíteni a Windows-t. A laptopomban lévő HDD 750 GB-os. Jelenleg kettő dolgot látok: Az eggyik 0. Partíció 1 meghajtó, 100 MB-os és Rendszer típusú. A másik 0. Patríció 2 meghajtó 698,5 GB-os és Elsődleges típusú.


Az első kérdésem az hogy a 100 MB os Rendszer tipusú Partíció az mégis mi akar lenni és tudom-e törölni?


A másik kérdésem: A windows-nak mennyi hely kell? 100GB az sok vagy kevés? mert én úgy gondoltam hogy létrehozok egy 100GB-os Partíciót csak a Win-nek, meg egy 650GB-os Partíciót a filmeknek, zenéknek stb.


Ez így életképes vagy nagyon nem az?



2014. szept. 21. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
A 100 MB-ot a Win-8 hozza létre saját magának. Egyébként letörölhető minden, ha telepítés előtt mindent törölni szeretnél, de telepítéskor mindenképpen kell a windows működéséhez. A 100 GB bőven elég az oprációs rendszernek. Durván 650 GB marad neked a programokhoz, ami újra telepítéskor meg is maradhat, azaz nem vész el.
2014. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!