Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zbrush animációhoz szeretnék...

Zbrush animációhoz szeretnék segítséget kapni, ha lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok, de szeretnék videókat nézni vagy olvasni róla hogyan tudok egy megformázott alakot mozgásra bírni Zbrush-al, magát a programot már kipróbáltam, de nem tudom hogyan kell csontvázat építeni vagy animációt készíteni, láttam videókat Zshere rig, Zsketch használatról de én nem találtam ilyeneket a programba, ha valaki tudna segíteni ezügyben kérem tegye meg.

2014. szept. 22. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Zbrus az sajnos szobrász szoftver, ha mozgatni akarod, akkor át kell tenned egy 3D-s szoftverbe (a zBrush csak 2 és fél D), ott retopózni, ott csontozni, ott animálni, ott textúrázni, stb. Legalábbis ha elfogadható minőséget akarsz.
2014. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És milyen 3d-s programmal tudnám kombinálni? pl maya, softimage, cinema4d, blender vagy mi lenne a legjobb? ha tudnál segíteni azt megköszönném
2014. szept. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!