Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a Windows és a...

Mi a különbség a Windows és a Mac között?

Figyelt kérdés

Volt szerencsém ki próbálni a Mac-et, de csak pár percre.

Haverom által hozzá jutottam olcsón 1 használt Iphonehoz annak is a szoftvere nagyon jó már vagy 2 éve meg van ez idő alatt ha 5x fagyott le akkor sokat mondtam.

a Windowsról ne is beszéljünk :(

Nagyon hasonlóak még is a Mac stabilabbnak, fixebbnek, átgondoltabbnak tűnik.

Nekem is Windowsom van. Aszt használok mióta az eszemet tudom.

Szoftveresen gondolom a különbséget.



#Windows #különbség #Szoftver.stb...
2014. szept. 23. 10:41
 1/2 Tengor ***** válasza:

Erről kisebb regényt lehetne írni, vagy legalább egy szakdolgozatot.

Az eltérések már az alapszemléletnél kezdődnek: a Windows úgy tervezik, hogy fusson "bármilyen" gépen. Míg az IOS-t úgy, hogy fusson azon a 2-3 gépen, amire telepíthető. Innen aztán nagyon sok irányba el lehet indulni.

2014. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Windowson 99,99%-ban nem a Windows fagy, hanem a rosszul megírt program/driver. Szoftveresen a különbség annyi, hogy teljesen más a parancskészlet, a Windows NT alapú, míg az OSX unix-alapú. Használhatóságra annyi a különbség, hogy máshol vannak a beállítások eldugva, és az OSX kicsit csillivillibb, de energiaigényesebb munkáknál az alapvető különbség az, hogy Windowsban a homokórát nézed, OSX-en meg a strandlabdát. Ha adott program megvan Windowsra és OSX-re is, akkor azt használod, amelyikre pénzed van :)
2014. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!