Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolítsam el a yahoo-t?

Kérdező.. kérdése:

Hogyan távolítsam el a yahoo-t?

Figyelt kérdés
Mióta feltelepítettem az advanced system care 7-et azóta állandóan átállítja a google chrome a keresőmotorját yahoo-ra,hiába állítom vissza google-ra.Kitöröltem az összes ilyen yahoo-s toolbart meg egyebet,de mikor újból bekapcsolom a gépet visszatérnek és megint yahoo lesz a kereső motor a google chrome-ba.Csak az advanced system törlésével lehet megszabadulni tőle?
2014. szept. 25. 11:22
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

ASC komplett csomag, rengeteg mindennel

Állítsd be vagy ne használd a kezdőlap védelmet.

Ezen kívül nézz körül a beállításokban és amit nem használsz az ne legyen bekapcsolva mert érhetnek meglepetések. Sokmindent tud nem árt ha megismered a programot állítsd be.

2014. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hiába csináltam meg úgy ahogy mondtad,akkor is ott volt a yahoo ezért kitöröltem az egészet,így már eltűnt.Minek kell telerakni minden szarral valamit,ami esetleg jó lehetne...
2014. szept. 25. 12:16
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Az a bajom, hogy én ilyet nem tapasztaltam. ki van kapcsolva a beállításokban. Az ASC egy általános és összetett program. Használd a CCleanert (Esetleg CCenhancerrel bővítsd ki)

[link]

Mivel a registry tisztítója nem valami hatékony ezért használj mást, az ASC -ben Free -ben amúgy sincs. Jót ingyenesbe nem tudok de ami nekem bevállt Az a Jv16PowerTools. Ez sokkal hatékonyabb mint az ASC és nem fut szolgáltatásként, hogy önállóan módosítgasson.

Szintén egy komplett csomag Registry eszközei kifejezetten jók ill több funkciós fájlkezelése is.

[link]

2014. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most újratelepítettem,és ki vettem a pipát a kezdőlap védelemtől,de akkor is ott a yahoo.Mindegy,jó lesz így.
2014. szept. 25. 19:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:)
2014. szept. 25. 19:21
 6/7 csacsi2 ***** válasza:
futtass malware ellenőrzést lehet az a gond. ASC-ben is van az IoBit MalwareFrighter (külön kell telepíteni hozzáadja) de használhatod a MalwareBytes-t is.
2014. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megjavult a dolog.Egy új licencet aktiváltam be és eltűnt a yahoo.De lefuttattam a malwarebytes-ot és talált is pár dolgot,de végül nem ez oldotta meg a problémát.

De kösz mindent!

2014. szept. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!