Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a Blenderben több...

Hogy lehet a Blenderben több karakter választását megoldani?

Figyelt kérdés
6 hónapja ismerkedek a Blenderrel és többnyire 2D-s játékokat szoktam csinálgatni. Haverommal gondolkodtunk egy picit komolyabb játékon, de nem tudom hogy lehet azt megcsinálni hogy több karakter közül válasszon az ember. Kerestem erre vonatkozóan tutorial videót de nem találtam. Tudnátok segíteni? :)

2014. szept. 25. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Unity-ben is lehet modellezni mégsem arra használják, vice versa.
2014. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerem az Unity-t de én most erre a kérdésre keresek választ...:)
2014. szept. 25. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyne ismernéd a Unityt. Amúgy elképzelni se tudom programozói tudás nélkül hogyan akarsz játékot, még ha bénát is. Ha ragaszkodsz a blenderhez (bár nem értem minek ha valóban ismered a Unityt (csak példa, minden más jobb játékmotornak mint a blender)) akkor ülj le, tanulj pythont és írd meg a karakterválasztódat blenderhez.
2014. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!