Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud jó videó szerkesztő...

Atta15 kérdése:

Valaki tud jó videó szerkesztőt (pc-re)?

Figyelt kérdés

Sziasztok Camtasia Studio 8, már meg volt de le járt és le töltöm aztán bejön az ablak ahol lehet nevet írni stb.és én múltkor se írtam be és működöt most meg rá lépeka végén h befejezésre és ki lép.

Valami jó szerkesztőt írjatok létszi amit tudjon(lehessen gyorsítani lassítani,vágni,animálciot be rakni stb)

Előre is köszönöm

Sziasztok :)


2014. szept. 27. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudok.


Valami jó képszerkesztőt


Ezt kérted :)


Amúgy meg van rengeteg,tessék Googlet használni...

Pl. Sony Vegas

2014. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedvencem: Soni Vegas


Ez is jó viszonylag: Ulead


A Windows Movie Maker is bejön, egyszerűbb szerkesztésekhez, vágáshoz bőven megteszi.

2014. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már be írtam de nem jókat találtam,amiket írtatok meg nézem hogy milyen
2014. szept. 27. 22:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jok :( valaki olyan mondjon ami nem kér kodot se semit csak le kell tölteni es használhatom,fontos lenne nagyon mert videot akarok össze rakni meg vàgni gyorsitani,aki tud üzibe küldje
2014. szept. 30. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!