Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet az hogy haverom...

Miért lehet az hogy haverom gépén szaggat lef4dead 2 nekem pedig nem?

Figyelt kérdés
Haverom leszedte a left4dead 2-őt ugyan azt ami nekem van és neki szaggat nekem pedig nem. Neki asrock n68-vs3ucc alaplap, amd athlon II x2 240 2.80Ghz proci, 2x2gb kingston ram integrál 256Mb VGA nekem Compaq D Evo 510 alaplap, Intel Pentium 4 2.66Ghz proci, 2x512gb Ram, Ati radeon 9600 256mb VGA. Nekem alacsonyan nem szaggat neki meg alacsonyan ha jön egy nagy csapat zombi akkor annyira szaggat hogy kb meg mozdulni nem tud már csinált lemeztörezedetség mentesítést és minden driver fel van rakva már egyszer újra is rakta a gépét és még mindig nem jó. Valaki tud rá megoldást vagy hogy miért van ez? Előre is köszönöm a segítséget

#Left 4 Dead 2 #miért szaggat?
2014. szept. 28. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az integrált vga gyengébb mint a te kártyád.
2014. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg a videokártyája nem elég jó. Az integrált kártyák nem elsősorban játékra valóak. Pont akkor látszik meg a különbség, amikor igazán megterheli a játék a gépet, tehát ha sok zombi van.
2014. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és valahogy lehetne ezt orvosolni esetleg? új vga vásárlás nélkül?
2014. szept. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!