Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik haverom rosszul írta ki...

Egyik haverom rosszul írta ki nekem a Windows 7 DVD-t. Nem akar a gép bootolni róla. Az ISO fájl már neki se nincs meg. Nem lehet valahogy bemásolni a DVD tartalmát a pc-be, és újból kiírni, hogy bootoljon?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul van kiírva, akkor hiába másolod fel, ott is rossz lesz.
2014. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy van, hogy nem bootolható dvd-ként írta ki, hanem adat dvd-nek.
2014. jún. 30. 08:25
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Innen legálisan le tudod tölteni a bootolható ISO-t!

Imgburn-el pedig kiírhatod.

2014. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
Eggyel több ok, hogy ne lopott oprendszert használj!
2014. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] ezzel olyan szépen meglehet csinálni az optikai lemezt meg a flash drive-ot is.......
2014. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de nekem magyar nyelvű rendszer kéne.

Tengor: Ki akar lopott rendszert használni? Ott van a gép oldalán a termékkulcs, csak az originál DVD-m sajnos nincs meg.

2014. jún. 30. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy ezek ugye angol nyelvű verziók!

Ezzel magyarítható utólag:

[link]


@Tengor

1: nem kell mindig a rosszat feltételezni. Ha most a régi gép telepítőlemezét elő kéne keresnem (XP) akkor bajban lennék én is. Fogalmam sincs már hol van. Viszont a termékkulcs a mai napig a tetejére van ragasztva! (Igen, EREDETI.)

2: én személy szerint egy magánembert sem kövezek meg azért, mert valamit nem a legtörvényesebb úton tesz. nem is tehetném, hiszen mindenben ártatlan ember nincs... (max törvény szerint)

3: te sem fizetsz a windowsért (tudom, mintet használsz), de összességébe véve te is megállapítottad gondolom, hogy ez a szolgáltatás ezt az árat nem éri meg... feltételezem ezért (is) használsz linuxot


a cég üzletpolitikájáról pedig párszor kifejtettem már a véleményemet és továbbra sem tudom őket sajnálni.

undorító, agresszív és erkölcstelen módon próbálnak az élretörni. nem tetszik? használjak linuxot? (persze.. majd ha a programok és hardverek is arra lesznek optimalizálva.) sajnos amíg nincs megfelelő alternatíva számomra a linuxos oldalon addig nem TUDOK áttérni.


amúgy én sem fizettem a windowsért (ingyen kapom a dreamsparkról) éppen ezért nem is szólhatok egy szót sem azokra, akik szintén nem teszik (vagy tehetik) meg a megvásárlását. és ezt úgy mondom, hogy magam is szellemi termékeim értékesítéséből próbálok megélni!

2014. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tengor ***** válasza:

1.) Az esetek 99%-ában igen is lopott oprendszerről kérdeznek. Sajnos ritkán sikerül eltalálnom azt az 1%-ot, amikor nem...

2.) Egészen addig nem, amíg nem tőled lopnak.

3.) Nem fizetek érte valóban. Nem is használom és plána nem csipálok ha valami miatt a lopott cucc nem úgy megy, ahogy a jogtisztának mennie kellene.

2014. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!