Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az orogin ahova letöltötte a...

Az orogin ahova letöltötte a játékot azt áthelyezhettem másik meghajtóra?

Figyelt kérdés
C-re tölti le amin kevés a helyem csak nem merem átrakni nehogy ne működjön originen

2014. szept. 28. 19:40
 1/4 Tengor ***** válasza:
Áthelyezheted, de akkor nem fog elindulni a játék. Állítsd be, hogy a másik meghajtóra telepítsen dolgokat!
2014. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hgfeusdj válasza:

Helló!


Miért ne indulna el? Semmi nem történik csak máshonnan fut a játék. Én már egy rakat játékot pakolgattam öszze-vissz de még mindig elindulnak. De akkor az egész mappát át kell tenned. Aztán ha mégsem megy akkor visszarakod oda ahonnan kiszedted. De ez win 7. Nem tudom hogy neked mid van.

2014. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:
#2, eddig akkor szerencséd volt. A legtöbb játék nem tolerálja, ha átpakolják. Plusz ugye később a takarítók sem találják meg, aztán mindenfelé szemét marad.
2014. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Amúgy igen win7 64bites rendszerem van

2014. okt. 15. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!