Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik arra PC-s program,...

Létezik arra PC-s program, ami felvett hangból képes betűnként magyar szavakat, rövidebb mondatokat felismerni, és azokat le is írni?

Figyelt kérdés

Egyszer okostelefonon láttam erre egy programot, amivel lényegében akár SMS-eket is tudott lediktálni magyarul az ember, és azokat a program beírta.


Ilyen lenne most a barátomnak nagy szüksége PC-re Windows rendszeren.

Ugyanis egy elég csúnya biciklis balesetben eltörött a jobb alkarja és csuklója, az egész keze vastagon be van gipszelve, a bal kezével pedig így neki kínszenvedés a gépelés, amit tudok, én írok meg helyette gépen, de mivel a munkám miatt én is elfoglalt vagyok, nem fogok tudni neki mindenben segíteni.

Pedig mivel az Ő munkái eléggé géphez kötöttek, így szükség lenne rá, hogy tudjon gépelni, ha mást nem, legalább a leveleit meg tudja írni, és ne órákig tartson neki.


Kérem, ha valaki ismer ilyen programot, segítsen ki vele!

Az Ő nevében is köszönöm előre!


2014. szept. 29. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!