Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv, Ha tudtok kérlek help,3...

Páter Krisztián kérdése:

Üdv, Ha tudtok kérlek help,3 napja éjjel nappal ezzel szórakozok. Már végem van. :' ( Counter Strike Source-val szeretnék játszani. De amint elindítanám, megáll runtime errorral. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1. Frissítettem 100%osan a Videokártya drivert. Feltettem a Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package,-t feltettem a direct x-ből is 100%osan a legújabbat. Ujratettem a gépet, elsőnek win7el, aztán xp, megin win7 megin xp... Most XP van rajta... Töredezettségmentesitettem, regisztráltam programokkal minden DLL-t minden szart megcsináltam amit lehet :S Akkor mi még mindig a hiba? :((( [HP635 notbook]

2014. szept. 29. 17:04
 1/7 Tengor ***** válasza:

Eredeti játék?

Mi a pontos hibaüzenet?

2014. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem eredeti... :( +helyről szedtem le, + ncore-ról is megpróbáltam.. Ezt a hibát Kaptam mindig.

[link]

2014. szept. 29. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik Visual C++ van fent?
2014. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] ez :(
2014. szept. 29. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
látom ez a régi v34.próbáld meg rendszergazdiban futtatni.
2014. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2014. szept. 29. 18:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobb gombal rámentem --> futtatás mint... --> rendszergazda, nem volt jelszó, úgy nem engedte, csökkentett módba újra indítottam a gépet, csináltam a rendszergazda fiókhoz jelszót, megint újra indítottam, kipróbáltam hogy rendszergazdaként futtatom a CS-t de ugyanaz a bibi :((
2014. szept. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!