Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonról szmg-re adatátvitel...

Telefonról szmg-re adatátvitelben hozzáértő segítene? Régi telefon, elakadtam valaki ért ilyesmihez?

Figyelt kérdés

Régi telefon, SharpGX29. Már amikor meg lett véve is rögtön gondok voltak az adatátvitellel, kábellel se, se sehogy semmi. Bluetooth adapterrel sikerült szmg-re áttenni adatokat, de régen volt, és nem tudom, hogy is volt, elakadtam.

BlueSoleil programmal összekapcsoltam a telefont a géppel. Ez rendben ment, megtalálta, kapcsolódott, így a telefonon megjelent hogy a szmg-et mint eszközt megtalálta.

A tel.-hoz tartozó Manager programot megnyitottam.

Megnéztem az eszközkezelőben a portot, hát port 9-től egész port 17-ig ezt írta ki. Próbáltam végig, hogy a manager program interface beállításában megadom ezeket a portokat... de semmi.

Tel.-on kiválasztottam kapcsolat - PC - Bluetooth

elkezdi, hogy adatátvitel, de semmi

a manager alul villog, hogy telefon keresése

biztos, hogy meg lehet csinálni mert egyszer régebben sikerült, de most akárhogy, de nem tudom hol rontottam el valamit

ha valaki ért ilyenhez kérem írja meg, mit nézzek el, csináljak máshogy... köszönöm!



2014. okt. 1. 13:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!