Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Hogy tudom a skype...

Üdv! Hogy tudom a skype shared. Xml fájl-át véglegesen törölni?

Figyelt kérdés
A skype-om bejelentkezés után egyből kijelentkezik, próbáltam utána olvasni és mindenhol azt találtam, hogy töröljem a shared.xml-t. Törlöm, aztán 2 percig jó, majd megint kijelentkezik és vissza "varázsolja" a törölt fájlt.Noh, hogy tudnám úgy letörölni, hogy ne kerüljön vissza?

2014. okt. 1. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű ezt a fájlt a skype hozza létre automatikusan..véglegesen nem fogod tudni törölni, de biztos vagyok benne, hogy megszűnik a hiba, ha letörlöd és újratelepíted a skype-ot.
2014. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Üdv! Nem, hogy a skype-ot de már a win7-et is újratelepítettem, a skype-ot azóta vagy 6x. Azért köszönöm!
2014. okt. 1. 17:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és öcsém felhasználónevével beléphetek nem jelentkezik ki. akkor mi lehet a probléma?:S
2014. okt. 1. 17:13
 4/5 karesz01 ***** válasza:

Külső törlő programmal töröld a hibásan működő programot .

(PL: Revo Uninstaller , CCleaner , ...stb.)


Használj teljes értékű telepítőt .

(letöltés előtt ellenőrizd a telepítő fájl méretét minimum 27.0 MB)


A Microsoft a régebbi verziókat sorban és lassan elkezdte kivonni a forgalomból .

(A 6 szériát javaslom próbálni , használni)


skype 6.20.73.104

[link]

2014. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Üdv! Nagyon szépen köszönöm, revoval töröltem de ccleanert még nem próbáltam utána, ki is próbálom! Köszönöm szépen a válaszodat! Szép napot!
2014. okt. 2. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!