Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik microsoft office-t...

Melyik microsoft office-t telepítsem?

Figyelt kérdés
2010-es vagy a 2013-as a jobb, elterjedtebb?
2014. okt. 1. 20:33
 1/4 tabaki ***** válasza:

Nyilván csak idő kérdése, hogy a 2013 legyen az elterjedtebb, és nyilván az tud többet, mellesleg valószínű, annak a tudását éppen úgy nem fogod kiaknázni, mint a 2010-esét. De őszintén szólva előttem teljesen homályosak ezek a kérdések. Nem a dokumentum a lényeg? Az meg ugyanaz a formátum. Telepítsd azt, amelyiket kezelhetőbbnek találod.

Én maradok a LibreOffice-nál. Ingyenes is, kényelmes is, és nekem több mint elegendő is.

2014. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Most a 2013 a menő, azzal könnyebb becsajozni. :)


A viccet félre téve, szerintem mindegy. Én mái napig, jobban elboldogulok, és gyorsabbat kezelek egy 2003 -as Offie -t, mert azon kezdtem tanulni, mindent gyorsan megtalálok rajta. Kis túlzással egy 1997 -es Office -al is ugyan azokat meg lehet csinálni, mint a maiakkal.

Használd azt, amit te jobban megszoktál.

2014. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2003 +1


Újabb DOCX meg XLSX -hez pedig:

[link]

2014. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked tökmindegy.
2014. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!