Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani Win 8.1 -re...

Tudnátok ajánlani Win 8.1 -re anti spyware programot?

Figyelt kérdés

Azelőtt spybot -ot használtam még Xp-n a régi 1.6 verziót amivel megvoltam elégedve, de mikor telepiteni akartam a win 8.1 -re felugrott egy figyelmeztető ablak hogy ismeretlen a sofware vagy a szerző.Ezért nem telepitettem felraktam helyette a legujabbat, ami már az immunizálásnál behalt ezért letöröltem(ez a problémát már érzékeltem win7-nél is egy másik gépen, arra felraktam a régi 1.6 verziót ami azóta is jól működik).

Szerintetek felmerjem rakni ide is a régi 1.6 veriót a hibaüzenet ellenére?

Vagy tudtok ajánlani egy hasonló jó anti spyware progit?



2014. okt. 2. 16:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Anyit változott a dolog hogy a telepitőt amit letöltöttem nem a hivatalos oldalról húztam le, de az original telepitővel semmi gond nincs. Hozzátenném hogy hogy a [link] töltöttem le más programmal egyetemben amikkel nem volt gondom.
2014. okt. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!