Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami "levideózza" azt, amit a számitógépen csinálok?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam, hogy pl elinditom a programot, rajzolok valamit a paintbe,és majd a felvételen visszanézhetem, amit rajzoltam

2014. okt. 4. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:
hanggal együtt
2014. okt. 4. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 defi@nt ***** válasza:
Persze. Lassan kb. számolatlanul szórják ki a cégek, még a microsoftnak is van pl. a Microsoft Expression Encoder, viszont a free verzióban max 10 perc lehet asszem a felvétel időtartama. A többség fizetős, de asszem vannak ingyenesek is, csak azokat én nem nagyon ismerem. asszem az OBS is tud ilyen fájlba mentést, nem csak streamelést (Open Broadcaster Software) A fizetősek közül egyik legismertebb talán a Camtasia Studio, azt mindenképp tudnám ajánlani, mert viszonylag okos, zoomolni vágni stb tudsz vele adott képernyőpontokra pl. De mondom ma már számtalan ilyen jellegű program van. Csak üsd be a google keresősávjába, hogy "screen video recorder" és kidob vagy ötvenet kapásból.
2014. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HyperCam

Cantasia Studio

River Past Screen Recorder Pro

Freez Screen Video Capture

Fraps

BB FlashBack

Wink

Screen Recorder

HyperCam

TipCam

AviScreen

UltraVnc

Webinaria

ActivePresenter

Mirillis Action

És mielőtt megkérdeznéd hogy melyik a jobb a google a barátod.

2014. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KINGMAX válasza:
Ha játékot szeretnéd rögzíteni, akkor FRAPS (ha hosszú videókat akarsz, akkor kell a tárhely!), ha mondjuk paintet - ahogy írtad -, a Camtasia programot ajánlom. Felveheted, szerkesztheted a videókat, de ha jól tudom ez fizetős egy hónap után. :)
2014. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!