Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan torrent oldal ami...

Van olyan torrent oldal ami kifejezetten Linuxos dolgokkal, cuccokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 20:44
1 2
 1/16 |Orfeusz| ***** válasza:
0%
Nincs, mert a torrent oldalnak látogatottság kell a túléléshez, amit a Linux közösség aligha generál. A nagyobb szájtokon lehetnek fent Linux tartalmak.
2014. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ncore-on és BH-n sajnos elenyésző a linuxos alkalmazások száma pedig ez a 2 legnagyobb Magyar oldal.
2014. okt. 4. 21:47
 3/16 Tom Benko ***** válasza:
Konkrétan mi kellene? Mert ha program, akkor az vagy van repóban, vagy magadnak fordíthatod. Ha játék, akkor Steam és GOG.
2014. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Elsődlegesen programok, de ha akad a játékot is megnézem de nem vagyok nagy Gamer :)

Nagy kínálat a lényeg, mert nCORE BH-n is van de az elég kevés

2014. okt. 5. 11:12
 5/16 A kérdező kommentje:

mi az hogy "repóban"?

Az nem érdekel hogy fordítani kell, mindent angolban használok amit csak lehet.

2014. okt. 5. 11:13
 6/16 Tom Benko ***** válasza:
92%
Repository: központi csomagpályaudvar. A rendszer csomagkezelője innen szedi le a csomagokat, amiket a rendszerhez már beállítottak és telepítésre felkészítettek. Ritka, hogy ne legyen valami felvéve. Ha mégis előfordul, egy udvarias kérés elegendő szokott lenni, meg utána egy köszönöm.
2014. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tom Benko ***** válasza:
93%
Ja, és a fordítást a program forráskódjának lefordítására (compile) értettem.
2014. okt. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kovpet ***** válasza:
94%
Kérdező, a Linux nem Windows, itt nem lopásból vagy vásárlásból áll a szoftverek használata :)
2014. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

kovpet

Na ne mondd... :D

Jó pár éve vagyok már Linuxos így ezt jól tudom.

Ahogy azt is, hogy sajnos Linux alá is vannak hasznos ámbár sajnos fizetős programok, akármennyire is a Linux alap-koncepciója az hogy szabad és mindenki számára elérhető, elvégre szabad szoftver amire sajnos vannak nem szabad és fizetős szoftverek...amiket vásárolni kell...ironikus de hát ez van.


Bár köszönet a Linuxnak, mivel rá kell a legkevesebbet költeni, őt követi a WIN és őt a MAC ... Mégis a linuxosok vannak a legkevesebben ami igencsak sajnálatos...

2014. okt. 6. 16:12
 10/16 kovpet ***** válasza:
Free as speech vs free as beer :)
2014. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!