Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a számítógépre Windows...

Erre a számítógépre Windows 7-et vagy XP-t rakjak?

Figyelt kérdés

A gépemen jelenleg Win7 Ultimate van, és játékra videó vágásra használom leginkább. Azon gondolkodtam nem-e jobban tudnám ezeket végezni XP-n?

Amikkel játszom elindulnak xp-n is és a videó vágóm (sony vegas) is fut xp-n.

A hardver: Intel Celeron G555 2 mag 2,70 GHZ

2GB Ram

Nvidia Geforce 210

500gb tárhely

Gigabyte H61M-S2PV alaplap



2014. okt. 5. 09:12
1 2 3
 1/22 P.O.C. ***** válasza:
100%
Elég korszerű géped van a 7 -eshez. Szerintem nem szükséges visszafejlődni egy olyan rendszerre, aminek még támogatása sincs, csak azért, hogy gyorsabban fussanak a dolgok 2% -al. Akkor már inkább próbáld ki a 8.1 -et.
2014. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Maradjon a 7 rajta jobban jársz
2014. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha elég korszerű a gépem hozzá akkor miért lehet hogy frissen újra telepített win7 már csak a chrome megnyitásától is döcögni kezd? bármilyen műveletet csinálok túl lassúnak érzem és elkezd dolgozni a vinyó..ami a hd sentinel szerint 100%-os
2014. okt. 5. 09:33
 4/22 A kérdező kommentje:
dolgozni..persze hogy elkezd dolgozni de túl hangosan és túl sokáig
2014. okt. 5. 09:34
 5/22 P.O.C. ***** válasza:
Passzolok ott valami hardver gond van, vagy valami gányolt telepítőd van. Egy ilyen gépnek zabálni kéne a hetest, nem pedig fordítva.
2014. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

a telepítő nem gányolt bevallom nem eredeti azonban msdn forrásból van és aktivátorral aktiválva. Vagy már ez is gányoltnak minősül?

Ha hardver gond akkor két dologra tudok gondolni Tápra, és Memóriára. A táp Codegen és nem is tudom már hány éves.. 4-5 A ramra nem tudom miért gondolok de azzal sokszor van gond úgy tudom

2014. okt. 5. 09:58
 7/22 P.O.C. ***** válasza:

Láttam már táp hiba miatt is lassú gépet. Mondjuk az kb 5 perc volt mire be boot -olt, és elég furcsa hangokat is adott ki. Majd raktam bele egy 350 W -os FSP -t és minden OK volt.

Amúgy a problémától függetlenül is megérdemelne a géped egy normális, megbízható tápot a kodegány helyett.

2014. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
az én configomhoz hány Wattos kéne és milyen márkájú lenne ajánlott? Őszinte leszek a legolcsóbbnak örülne a pénztárcám a legjobban. A boot idő nem mértem le de másfél két percnél nem több
2014. okt. 5. 10:23
 9/22 P.O.C. ***** válasza:

Ez a legolcsóbb, amit még meg mernék venni:

[link]


És a te gépednek is tökéletesen elég lesz.

2014. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy ehhez hasonló merevlemezes gépeknek bőven 1 percen belül kéne lennie a boot időnek.
2014. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!