Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok ilyen diagramot...

Hogy tudok ilyen diagramot készíteni Wordben?

Figyelt kérdés

az a lényeg, hogy az oszlopokon ilyen kis vonalkákban végződő egyenesek legyenek

sehol nem tudom így beállítani

[link]



2014. okt. 6. 19:53
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Excelben elkészited aztán átmásolod Word-ba. (CTRL+C, CTRL+V)


Excelben az elkészités menete :


1. Először is késziteni kell egy olyan képet amit szeretnél felülre (T-betű alakú kép mentsd el PNG formátumban átlátszó háttérrel - vagy esetlegesen wmf formátumban) a mérete szinte mindegy, én egy 51x250 pixelest készitettem és azt használtam.


2. Most készitsd el a diagramot excelben Oszlop diagramként : Halmozott oszlopként.


3. Jelöld ki az oszlop felső adatsorát (Piros szinű adatok)


4. Jobb egér - Adatsorok formázása - Kitöltés - Kitöltés képpel vagy anyagmintával.


5. Fájl gombot megnyomva tallózd be neki a "T" betű alakú PNG képet.


6. Készen vagy.


Kijelölöd az egész diagramot és átmásolod Word-ba.


Vagy van az Excelben Árfolyam diagram tipusnál ilyen jellegű diagram (Mennyiség-Nyit-Max-Min-Zár), viszont nekem nem sikerült "beizzitani".


Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos választ :)
2014. okt. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!