Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy WinFast PVR 2 TV...

Van egy WinFast PVR 2 TV tunerem, telepatve van a driver, de nincs hangja. A Windows Media Centernek sincs hangja, csak a bejelentkezésnél a zene. MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Van egy WinFast PVR 2 TV tunerem, telepatve van a driver, de nincs hangja. A Windows Media Centernek sincs hangja, csak a bejelentkezésnél a zene. Minden másnak van hangja, mint pl. a Windows Media lejátszó.

2014. okt. 8. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem irtál op rendszert
2014. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kezelő pulton ami a programhoz tartozik ott kell beállítani a jack/jack kábelt bekötötted ?


Tehát Hangkártya in bemenetére (line) TV kártya audio aut ot össze kötötted ?

2014. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kezelő pult alatt mit értsek? Mint pl. a beállítások, vagy hasonló hely a Windowsban, vagy a PVR2-n? Vagy szét kell szedni a gépet, és a kütyüknél manuálisan összekötni a...kat?
2014. okt. 17. 08:25
 4/11 anonim ***** válasza:

jack to jack kábel ?


van?


küldj 1 képet rola

2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Valahol vannnak jack to jack kábeleim, még nagyok is vannak, de te kicsire gondolsz. Tehát szedjem szét a gépet és kössem össze jack kábellel az audio outot a másik kütyü audio injével Ez logikus, hogy ennek így kell lennie, ebben igazad van, csakhogy én még sosem szedtem szét gépet, és nem tudnám, hogy belül mi micsoda.

No, most jön, hogy eddig volt hangja mindennek. Attól, hogy feltették a windows 7-et egy fél éve, még nem tudom, miért tünt volna el a jack to jack. Ez a bökkenő.

A válaaszt köszönöm, marad a szerviz? 6 ezerért? Jézus.

2014. okt. 17. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
6 000 ft ár ?
2014. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ilyen ?


[link]

2014. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyesmi
2014. okt. 18. 07:27
 9/11 anonim ***** válasza:
csinálj egy képet a gép hátuljáról hogy lássam a tv kártya csatlakozásait
2014. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a figyelmességedet, de jövő szerdáig nem leszek itthon. Szerdán megcsinálom a képet, de egyelőre nem tudom, hogyan juttathatom el hozzád a Gyakori kérdések-hez.
2014. okt. 18. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!