Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete képernyő windows 98...

Fekete képernyő windows 98 telepítésekor?

Figyelt kérdés
Windows 98-at szeretnék telepíteni cd-ről. A gép bootol előkészíti a telepítést majd kiírja hogy nyomjak entert a telepítés megkezdéséhez. Miután megnyomom elsötétül a képernyő és lefagy. A gép : P4 1,8ghz processzor, 256 mb ram, nvidia 6400 videokártya, 20 gb hdd.

2014. okt. 8. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelni kell, hogy a win 98 alapból nem támogatja az usb eszközöket, ezt csak telepítés után lehet megoldani. Tehát ha az egered, vagy a billentyűzeted usb-n keresztül csatlakozik a gépre, akkor nem is fog sikerülni a telepítés.
2014. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ember, 2014 (lassan 2015) van!!!

Windows 98???

2014. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az usb-s egér lesz a gond.
2014. okt. 8. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az egér volt a baj, még mindig nem jó.
2014. okt. 8. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves #2!

Mi a gond azzal, ha 98at használ?

Legalább van esze a kérdezőnek, hogy nem winf*s 7et vagy 8 rak fel ilyen gépre.

Ha meg arra utaltál ezzel, hogy miért nincs egy normál gépe, akkor biztos azért, mert nem berögzött gépfüggő, hanem van saját élete.

2014. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Más oka is lehet. Nekem van olyan programom, amit az istennek se tudok újabb rendszereken futtatni, úgyhogy kénytelen vagyok win 98-at is használni (virtualboxban). Annak idején a win98 jónak számított, és nagyon sok programot írtak rá.
2014. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyűjtöm a játékokat és kifejezzetten win 98-as gépet akarok építeni. Egyébként már tudom mi a baj. Nem ismeri fel a videokártyát.
2014. okt. 10. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!