Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kameraképfelvétel webcam...

Kameraképfelvétel webcam segítségével Filterrel Ubuntu-ra?

Figyelt kérdés

Képernyő-képfelvétel HD minőségben és kamraképfelvétel webcam segítségével Filterrel Ubuntu rendszerre?


Filter Pl.:

[link]

[link]

[link]


Elsődleges a kameraképes megoldás, a képernyőképpel való rögzítés jó ha van, de nem ez a legfontosabb.



2014. okt. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Cheese (Csíííz ?) alkalmazást nézted már? Azt hiszem a default telepítés része.
2014. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bogarásztam már a neten, ezzel szerintem még nem találkoztam mindjárt ránézek
2014. okt. 6. 13:35
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem egy ManyCam sem tudásra sem Filterek szempontjából, de azért egyáltalán nem rossz ahhoz képest hisz ingyenes és előretelepített

(ami meg is lepett mert jó ideje használom az UBIt, de nem tudtam ennek a létezéséről) :D


Ha valakinek van még program-ötlete az kérem írja le,

de a kapott megoldás is nagyon tetszik első ránézésre :) Köszönöm

2014. okt. 6. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt esetleg még nézd meg, hogy a ManyCam futtatható-e Wine segítségével. Már ha szereted azt a programot...

Én nem ismerem csak a Cheeset, azt is csak felületesen, úgyhogy ennyiben nekem kifutott az ötletem. :)

2014. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ManyCam nem rossz, de nem nyújt olyan sokkal többet hogy megvásároljam, no meg amit lehet azt inkább megoldom WINE nélkül :D
2014. okt. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!