Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom visszaállítani az...

Hogy tudom visszaállítani az Office programokat?

Figyelt kérdés
Valamit elállítottam a gépen és azóta teljese máshogy néznek ki az office programok. Tehát az eszköztár meg a menüsor, szerkesztőléc más színű lett. És nem tudom visszaállítani, hogy ugyanolyan legyen, és így ez engem nagyon zavar..tudna valaki segíteni?

2014. okt. 12. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
visszaállítással
2014. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra magamtól is rájöttem...csak soha nem lesz olyan színű mint az eredeti
2014. okt. 12. 19:28
 3/6 tabaki ***** válasza:

Csak az Office csinálja, más nem? Nem lehet, hogy a témát változtattad meg?

[link]

2014. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valamit a gépen állítottam el, már tudom hol kell visszaállítani, de nem tudom a színkombinációkat:( soha nem lesz olyan színű, mint az eredeti
2014. okt. 12. 21:15
 5/6 tabaki ***** válasza:

Nincs valahol egy alapra állítási lehetőség? Azért vergődöm vele, mert én nemigen használok Windowst. Most a kedvedért bekapcsoltam a régi XP-s gépemet, azon így megy, amire gondolok:

Start > Vezérlőpult > Megjelenítés és témák > A számítógépen használt téma megváltoztatása. Itt az első, Témák fülön a Téma: sor lenyitása után a Windows XP opció kijelölése állítja vissza a gyár színegyüttest. Gondolom, neked modernebb rendszered van, de nyilván ott is találsz hasonlót a Vezérlőpultban.

2014. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

NEkem már olyan sincs, hogy megjelenítés/témák, de majd akkor ha lesz időm, nézegetek a vezérlőpultban, hátha az egyik jó lesz :D

Köszönöm a segítségedet

2014. okt. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!